DBA

НовиниСпільнота для взаємодії між підприємцями і владою: в Україні розпочала роботу Будівельна бізнес-асоціація

Спільнота для взаємодії між підприємцями і владою: в Україні розпочала роботу Будівельна бізнес-асоціація

Будівництво нерухомості є актуальним завжди. Тим більш з урахуванням численних руйнувань під час повномасштабного російського вторгнення. 

 

Водночас, в нинішніх умовах вкрай складно працювати компаніям-забудовникам, підрядникам та постачальникам. Далеко не всі українські компанії змогли вистояти та продовжити роботу в період війни. У тих же, хто продовжує працювати, виникає багато складнощів, повʼязаних із діючими нормами. 

 

Тому і виникла потреба створити профільну Асоціацію, що стане єдиним голосом, якого нині потребує ринок нерухомості. Будівельна бізнес-асоціація об’єднає представників галузі: забудовників, підрядників, постачальників і виробників матеріалів.

 

Співзасновниками асоціації стали Анна Мурашенко, засновниця благодійного фонду “YoUkraine”, співзасновниця будівельної компанії “Really Building”  та Сергій Кравченко, професор кафедри цивільного, господарського та трудового права юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму. Вони мають багаторічний досвід роботи у будівельній сфері, зокрема і співпраці з державними органами. 

 

Головні завдання асоціації – адвокатування потрібних змін (зокрема і законодавчих), консолідація зусиль для спільного протистояння викликам, верифікація надійних партнерів. 

 

Об’єднання незалежних експертів-практиків дозволить реалізовувати масштабніші проєкти, швидше та ефективніше знаходити порозуміння із потрібними стейкхолдерами, формувати репутацію перед внутрішніми та зовнішніми інвесторами, будувати надійні мости для комунікації влади та бізнесу.

 

Кожна компанія-резидент асоціації проходить юридичну та фінансову перевірку на надійність. Лише після цього члени Асоціації можуть рекомендувати компанію до співпраці партнерам і поручитися за її репутацію на ринку. 

 

Крім того, юридична служба асоціації допомагає резидентам у захисті їх прав, розв’язанні конфліктів і спорів. Допомагаємо у питаннях введення в експлуатацію, отримання сертифікатів відповідності, підключення комунікацій тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *