DBA

НовиниВелика роль невеликих забудовників: DBA збирає стейкхолдерів для обговорення проблем та перспектив будівельної галузі

Велика роль невеликих забудовників: DBA збирає стейкхолдерів для обговорення проблем та перспектив будівельної галузі

Зростання собівартості будівництва, брак фахівців та фінансування, порушення ланцюгів постачань і, як наслідок, зупинка нового будівництва – це лише деякі з перепон, що доводиться долати будівельній галузі України під час повномасштабної війни. 

 

Значну роль у розв’язанні завдань, що постали перед країною, відіграють і невеликі забудовники, зокрема у регіонах. Саме такі компанії і об’єднує DBA – не лише великі, але й дрібніші, проте готові працювати зі складними об’єктами, такими як недобудови. 

 

Адже через проблеми будівельної галузі “заморожених” проєктів більшатиме. Тому  важливо, щоби за них теж бралися і завершували роботу. При такій кількості зруйнованого житла у країні – галузі потрібно працювати та будувати нові квадратні метри. 

 

Про це та багато іншого говоритимемо під час круглого столу, який ініціювала DBA. 

 

Представники держави, бізнесу та науки у Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА). Зокрема долучаться такі учасники як:

 

  • Народна депутатка та голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Олена Шуляк.

 

  • Голова правління Будівельної бізнес-асоціації (DBA) – Сергій Кравченко та перша заступниця голови правління DBA – Анна Мурашенко.

 

  • Ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор – Петро Куліков.

 

  • Регіональні забудовники.

 

Шлях до розв’язання спільних проблем повинен починатися з узгодження спільних дій. Тільки разом, об’єднавши зусилля та досвід,  підприємці, профільні спеціалісти, громадські організації та представники влади зможуть здолати виклики. 

 

Тому запрошуємо долучитися до широких обговорень та спільної роботи для відбудови України. 

Реєструйтеся на участь у круглому столі “Будівельна галузь під час війни. Проблематика та перспективи”, що відбудеться:

 

11.05. у Київському національному університеті будівництва і архітектури, 

за адресою м. Київ, просп. Повітрофлотський, 31.

Початок о 11-00. 

Щоб взяти участь у заході заповніть коротку форму http://surl.li/gotwr

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *