DBA

НовиниРегіональні забудовники та загальнодержавні проблеми. DBA запрошує на круглий стіл представників бізнесу, влади та науки

Регіональні забудовники та загальнодержавні проблеми. DBA запрошує на круглий стіл представників бізнесу, влади та науки

Стійкість будівельної галузі та її готовність здолати виклики воєнного часу нині проходять перевірку надскладними умовами. Ризики присутні на будь-якому етапі роботи: логістика, матеріали, фінансування тощо. 

 

До цього додається брак кваліфікованого персоналу, здорожчання собівартості будівництва, зупинка роботи виробників будівельних матеріалів, побоювання інвесторів вкладати кошти у нові об’єкти на стадії будівництва. Плюс – пошкоджене і зруйноване житло, механізми відбудови якого треба напрацьовувати вже сьогодні. 

 

Про це та багато іншого говоритимемо під час круглого столу, який ініціювала DBA. Збираємо разом представників влади, бізнесу та науки.

 

Серед питань, які обговорюватимуть:

 

◾ Відбудова пошкоджених та зруйнованих об’єктів інфраструктури та об’єктів цивільного призначення.

◾Проблеми регіональних забудовників.

◾ Як протриматися малому та середньому бізнесу в будівельній галузі під час війни? 

◾ Які перспективи найближчим часом очікують будівельну галузь?

◾ Інвестиційні програми для забудовників після закінчення повномасштабної війни. 

◾ Роль експертизи у нових реаліях будівництва. Як працювати в умовах браку кваліфікованих проєктувальників, коли кожен другий на фронті? 

◾ Загальна проблематика будівельної сфери та роль DBA у спільному напрацюванні рішень.

 

У зустрічі візьмуть участь:

  • Народна депутатка та голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Олена Шуляк.

  • Голова правління Будівельної бізнес-асоціації (DBA) – Сергій Кравченко та перша заступниця голови правління DBA – Анна Мурашенко.

  • Ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор – Петро Куліков.

 

Представники столичних та регіональних забудовників: “ДК Інвест” – Київ, “Куб” – Вінниця, “San Marco” – Львівська область, “ОЛІМП ХХІ” – Дніпро, “Макроекобуд” – Львів, “ДП КОМФОРТБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ” – Волинська область. 

 

А також “Ук Експертиза” – компанія, що об’єднує експертів будівельної галузі, інжинірингова компанія «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», забудовники Gefest Group. 

 

Результатом широких обговорень має стати резолюція з окресленням проблематики та пропозиціями щодо змін на законодавчому рівні.

 

Круглий стіл “Будівельна галузь під час війни. Проблематика та перспективи” відбудеться 11 травня у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Адреса: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 31 – конференц-зала

⏰Початок об 11-00.

Реєструтесь за посиланням http://surl.li/gotwr та долучайтесь до зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *