Про DBA

наша діяльність

DEVELOPMENT BUSINESS ASSOCIATION

Ми об’єдналися під час повномасштабної війни, щоб стати єдиною платформою для взаємодії держави і будівельного бізнесу. Наша мета – налагодити діалог та співпрацю з органами влади на різних рівнях для реалізації спільних проєктів з відбудови країни.

 

Девелопери, підрядники, постачальники та виробники будівельних матеріалів зібралися на спільному майданчику, щоби долати виклики, які постали перед галуззю, запроваджувати законодавчі ініціативи, використовувати міжнародний досвід, розвивати кращі практики, захищати інтереси представників будівельного бізнесу, створювати робочі місця та зводити доступне житло. 

 

Будівельна бізнес-асоціація – це можливість підтримувати один одного, змінювати те, що відбувається довкола, ініціювати важливі проєкти та, зрештою, змінювати країну. 

 

Ринок нерухомості потребує єдиного голосу від представників різних компаній. Тому ми стали об’єднанням, що має експертний досвід та необхідні компетенції для запровадження змін. Разом зможемо реалізовувати масштабніші проєкти, швидше та ефективніше знаходити порозуміння зі стейкхолдерами, формувати репутацію перед інвесторами. 

 

Наші головні цілі: стати впливовим майданчиком для комунікації держави і бізнесу, напрацювати дієві механізми для захисту інтересів членів Асоціації, стати центром професійної експертизи та верифікації надійних компаній у будівельній сфері.

 

Надійність, відповідальність та соціальна орієнтованість у діалозі бізнесу і влади.

Долучайтесь до найбільшого об’єднання учасників будівельного ринку України!

Будуймо та відбудовуємо разом!

Ми команда однодумців, відбудуємо державу разом!

Ганна Мурашенко

Сергій Кравченко